The Meyerowitz Stories (New and Selected)

IMDB: 6.9

10 1 7 44637

Tür: Dram,

Yapım: 2017

Yönetmen: Noah Baumbach ,

Oyuncular: Adam Sandler , Ben Stiller , Dustin Hoffman , Emma Thompson , Grace Van Patten , Elizabeth Marvel , Candice Bergen , Adam Driver , Judd Hirsch , Rebecca Miller ,

Film Özeti: Harold Meyerowitz (Dustin Hoffman), emekli üniversite hocası bir heykeltraştır. Birçok kez evlenip boşanmıştır ve hayata karşı pasif agresif bir duruşu vardır. Kızı Jean (Elizabeth Marvel), oğulları Danny (Adam Sandler) ve Matthew (Ben Stiller) ile mesafeli bir ilişkisi vardır. Danny, müzisyendir ve üniversiteye yeni başlayan bir kızı vardır. Matthew ise ailenin gözbebeği olarak işadamı olmuştur ve Harold’ın deyişiyle ailenin “para kazanmayı başaran” tek üyesidir. Jean ailenin tek kız çocuğu olarak bir şirkette çalışır ve zevkine videolar kurgular. Film, Meyerowitz çocuklarının her birinin babaları Harold’ın gözünün içine bakmasını ve ondan manevi olarak bir şeyler talep ederek yaşamalarının nasıl sonuçlar doğurduğunu esprili bir dille yansıtıyor.

Film hakkında ne düşünüyorsun?

  • aksiyon - neredeyse 2 yıl önce
    kızının çektiği filme ısrarla çok güzel çok iyi demelerindeki mantığı anlamadım, cinsel temalı garip davranışlı filminin neresi harikaydı acaba :) bi de amcası babası fln herkes kızının üst tarafını komple açık görüyo öyyle oturup izliyolar falan bence tuhaftı, batıda ensesti artıran salak saçma mesajlar içeriyo bence.

    Bu yorum spoiler içeriyor, yine de okumak istiyorsanız tıklayın.

Ayarlarım
Profil resmini düzenle
Sil
Yükle
Şifreni Güncelle
KaydetÇıkış Yap