No Sudden Move

No Sudden Move

Çeviri: Palindrom

IMDB: 6.6

10 1 7 7336

Tür: Gerilim, Gizem, Suç, Dram,

Yapım: 2021

Yönetmen: Steven Soderbergh ,

Oyuncular: Don Cheadle , Benicio del Toro , David Harbour , Ray Liotta , Jon Hamm , Brendan Fraser , Kieran Culkin , Amy Seimetz , Julia Fox , Frankie Shaw ,

Film Özeti: No Sudden Move, bir eve saldırı düzenlemek için tutulan üç suçluya odaklanıyor. 1955 yılının Detroit'inde yaşayan azılı suçlular, düzenledikleri saldırının ardından yaşananlardan sonra dolandırıldıklarını düşünmeye ve dönemin politik tartışmaları ile bağlantılı ayrışmalar yaşamaya başlar. Ekip, bir dosyayı çalmak üzere görevlendirilir. Ancak olay yalnızca basit bir dosyayla sınırlı değildir. Planları tamamen kötü gider ve kendilerini görevlendiren kişiyi araştırmaya başlarlar. Yaşananlar, Detroit'te yaşanan ırkçılık olaylarının ve ayaklanmaların bir parçasıdır.

Film hakkında ne düşünüyorsun?

 • ahtod - 26 gün önce
  Sakin bir vakitte izlene bilinecek güzel bir film, oyuncu kadrosuna nazaran hikaye biraz daha derin olabilirdi. IMDB puanını hak ediyor.

  Bu yorum spoiler içeriyor, yine de okumak istiyorsanız tıklayın.

 • onurk - yaklaşık 1 ay önce
  Bu tür filmlere bayılıyorum. Tıpkı bir roman okuyormuş gibi... Bir hikayesi, bir konusu var ve onun dışına çıkmadan olaylar örülüyor. Bunlara en iyi örnek Tarantino filmleri. Yani filmden tamamen aksiyon,gizem vs. şeyler beklemeden, bir roman okuyormuşçasına izleyin. Özetlersek bu tür filmler seviyorsanız çok beğenirsiniz. Çok beğendim.

  Bu yorum spoiler içeriyor, yine de okumak istiyorsanız tıklayın.

 • av.Orhan GENÇ - yaklaşık 2 ay önce
  Filmin özeti olarak yazılan olaylar insanda filmi izleme duygusu uyandırsa da, filmin pek ilgi çekici olmadığını belirtmek isterim. -belki benden kaynaklı olabilir - Sanki film komedi ile polisiye arasında gel gitler yaşıyor. Başrollerin davranışları/ tavırları hiç de bu tür filmlere yakışmamış, insanda komedi filmi izleyeceğim hissi uyandırıyor.

  Bu yorum spoiler içeriyor, yine de okumak istiyorsanız tıklayın.

Ayarlarım
Profil resmini düzenle
Sil
Yükle
Şifreni Güncelle
KaydetÇıkış Yap